هاراکیری خاهم کرد روزی .

هی نگاه کنین چی پیدا کردم یه بدبختی مثل خودم شاید من بدبختر طبیعتا چون از من بدبختر شک نکن که نیست .

چه اسم قشنگی چقد با مثما .غلط نوشتم مثما رو حالا هر گوهی .

«هاراکیری در پیاده رو » 

وووواااوو اصلا فکرشو نمی کردم یه اسم انقد می تونه عالی باشه .تحسین بر انگیزه .اصلا این اسم انتخاب کردن واسه وبلاگ یه مدت یکی از مشکلات و دغدغه های ذهنیمن بود از همون دوران جاهلیت چندش دبیرستان  تا قبل از لیسانس .بعد از لیسانس هم چندش بود ولی چون خودم کردم مشکلی ندارم باهش .اگاهانه بود قبلش نااگاهانه بود .به همین سوی چراغ .

یه چند تا ازش پست خوندم دیدم خب خوبه انگار تو این دنیا بدبخت هایی که نمیتونن با خانواده شوون ارتباط برقرار کنن هم وجود داره غیر از من .

عین وحشی ها دارم تایپ میکنم .صدای کیبورد مثل صدای این ماشین تحریر هاس .انقده که بلنده .

امیر از کانادا بر گشت .کلی عکس انداخته بود و کلی اینور اوننور رفته بود و کلی از خونه های اونجا فیلم گرفته بود واوه یه عالمه حرفی که ؟!که ؟به ما نمیزد .درست فهمیدین .

ولی ما زرنگیم ما می فهمیم .مخصوصا من خیلی زرنگم شک نکن .

امیر میخاد اونجا یه خونه بخره .ینی فک کن چقد داره که میخاد اونجا یه خونه بخره .بعدش بره ایلس هفت بگیره بعدش چمع کنه بره شک نکن مدرسه سگ توله هاش که تموم شه پرواز کانادا شک نکن .اسممو عوض میکنم اگه نرفت .می ذارم امنه .همیشه از بچگی این اسمو دوس داشتم .کسخل بودم چون اسیه طبیعتا از امنه خیلی قشنگتره .

خلاصه یه سری دری وری گفت که ینی خارج برای دختراا خوب نیست فقط واسه من خوبه .ینی چشمتون به این نباشه که اگه رفتم شمارم ببرم .طبیعتا من که چشمی ندارم من به مرگت هم راضیم .اصلا برام اهمیتی نداره کدوم گوری از این جهان زندگی کنی هر چی دورتر بهتر .منفعت تو برای من نوعی چندرغاز حقوقی بود که با هزاران حرص و جوش  و چزوندن بهم میدادی .بیمه ای که میتونستی بکنیو نکردی و چزوندن های پی در پی برای بی عرضگی م و بلند نبودن خیلی چیزایی که تو برای کارت بهشون نیاز داشتی و غیر و ذلک .

از یه طرف به این فک میکنم که چرا امیر باید برای ما منفعتی میداشت مثلا چرا ما توقع داریم که اون که این همه پول داره تا بتونه تو کانادا خونه بخره نصف نصف پولشو بده ما یه خونه بخریمم مثلا تو نازی اباد .چمیدونم همون سمت خونه خودشون خیلی ادمای هستن از فوتبالیست و خوانننده و غیر که وقتی پولدار میشن اول برای خانواداه اشون خونه می خرن .ایا کار اونها کار خوبی و کار امیر کار بد ؟تو اینکه امیر خبیثه و چشم نداره پیشرفت و خوشحالی مارو ببینه شکی نیست توش .اصلا شکی نیست .بدون در نظر گرفتن اینکه پول بده به باباش خونه جدید بخره یا نه .واقعا میگم شک نکن از همون کودکی ایش خبیث بوده .تموم شد و رفت .از یه طرف دیگه به این فک میکنم که چرا نداده ؟چرا نمیده .این همه ادم این کارو میکنن برای ننه باباشون .حالا ما هیچ ما گوز ..به ننه باباش بده .ننه بابایی که براش می یمرن و حاظرن ما رو براش قربونی کنن بده .خودش رفته تو فرمانیه خونه دیده بعد ما میخایم خونه مونو بزنیم بسازیم میگه فایده نداره .

….اه حالمو بهم میزنه این فکرا ولش کن اصلا .حالمو بهم میزنه هم خودش اون بچهای چندشش .

من ؟!من فقط ارزوی مرگ .بارم مهم نیست بعدش چی پیش مییاد همشون باهم بمیرن .شرط اینه همه با هم .نه یکی یکی .همه باهم .همه خاندان با هم .

اینجوری راضی میشم .اره میخام با خیال راحت پامو بندازم و پامو و سریال ببینم صبح تا شب بی هدف .بی هدف بی هدف 

گویا فضولی داره مییاد بالا .

گویا زینبه .

فوضولی اگاه به همه چیز من .همه ی همه که نه .نیاز بود که درباره پیاان نامه با کسی مشورت کنم .با این عن خانوم کردم .ذاتا اینم نبود می پوسیدم تو این خونه .

ریدم به این خونه و اهالیش .تمام .

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.